Tx Sata - Usb3.0 Dönüştürücü

393-38-5658

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
: 203,43 TL + Kdv
: 240,05 TL
- +


Detay Özellikler

TX E22 Harici SATA - USB3.0 Dönüştürücü Adaptör
Tüm SATA I / II / III 2.5" HDD/ SSHD/ SSD Destekli USB 3.0 Yüksek Hızlı Dönüştürücü


Tek Bir Aparat ile Tüm Disklerinize USB 3.0 Hızıyla Erişin!
Birden çok diske sahip bilgisayar kullanıcıları, bilgisayar teknik servisleri gibi anlık olarak farklı disk boyutlarına sahip disklere erişim ihtiyacı duyanlar için TX E22 biçilmiş kaftandır. 2.5" SATA I / II / III diskleri bağlayıp USB 3.0 SuperSpeed ara birimi üzerinden verilerinize en hızlı şekilde erişebileceksiniz. Tak-çalıştır mantığı ile çalışan E22 herhangi bir kurulum veya CD gerektirmez.  

SATA I / II / III Disklerinizin Çözümü Burada!
TX E22nin doğrudan SATA bağlantısı sayesinde birbirinden farklı boyutlara sahip marka bağımsız 2.5" SATA I/II/III disklerinize erişebileceksiniz. USB3.0 Super Speed bağlantısı ile bilgisayarınıza bağlayın ve dosyalarınıza anında erişmenin keyfini yakalayın.USB3.0 ile Yüksek Hızlı Kablolu Bağlantı
TX E22 günümüzün en hızlı bağlantı arabirimlerinden olan USB 3.0 çıkışa sahiptir. USB 3.0 maksimum 5Gbps bağlantı hızı sunmaktadır. USB 2.0 bağlantılı taşınabilir diskler maksimum 30 MB/s veri aktarım hızına ulaşabilirken, USB 3.0 bağlantılı TX E22 disk dönüştürücü ile kullandığınız diskin performansına bağlı olarak 550MB/sye varan okuma/yazma hızlarına ulaşabilirsiniz. TX E22 ile USB 2.0 disk  kutularına göre çok daha hızlı veri transferi yapacak, gigabaytlarca veriyi kısa sürede kolayca kopyalayacaksınız.

*Ulaşılabilen maksimum yazma hızı kullanılan donanıma ve dosya türüne göre değişiklik gösterebilir. Yüksek okuma-yazma hızlarına katı hal sürücüleri(SSDler) kullanılarak ulaşılabilir.

Ekstra Güç ile Sizi Asla Yarı Yolda Bırakmaz

TX E22 disk dönüştürücü günümüzün yüksek kapasiteli 2TB, 4TB ya da üstü 2.5" SATA diskler ile tam uyumludur. Ekstra USB 2.0 güç bağlantısı ile sorunsuz şekilde besler ve en verimli şekilde çalışmasına olanak sağlar. TX E22 SATA dönüştürücü, boyutlarıyla çantanızda hatta cebinizde kolayca taşıyabileceğiniz boyutlardadır. 2.5" disklerinizi çalıştırmak için kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.
Not: 3.5" Sabit diskler harici güç olarak adaptöre ihtiyaç duymaktadır.

Teknik Özellikler

Takılanbilen Disk Boyutu 2.5"
Disk Arabirimi SATA I / II / II
Malzeme Plastik
USB Arabirimi USB 3.0
Ürün Kodu TXACE22

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver